Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1332
Stary 24.08.2024, 08:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie musiał znowu w Belgii bronić w meczu z potrafiącym strzelać rywalem . To co zrobił przy drugiej bramce dowodzi dużych problemów z głową. Już niestrzelony "na odpieprz się " karny był ostrzeżeniem, ale była powtórka i wszyscy zapomnieli.
Nie mieszałbym wykonywania karnego (czyli rzecz u bramkarzy niezmiernie rzadko spotykaną) z tym że Broda popełnia trampkarskie błędy w ustawieniu.

Zastanawiam się co jest dla Wisły lepsze: dać na rewanż kogoś kto umie bronić i uniknąć dwucyfrówki jak się murzyni rozochocą, czy może niech mu wrzucą jeszcze ze cztery za kołnierz i to zamknie wreszcie temat jego gry w pierwszym składzie Wisły u trenera, dziennikarzy i kibiców.

W pucharach Broda wpuścił 10 bramek w 3 meczach, z czego minimum trzy to ewidentnie jego wina. Jak pisałem że to nędzny bramkarz to kilku tutaj dostawało wylewu, teraz chyba powoli dociera.

I od razu odbijając manipulacje Ogryzka i innych tutaj - bramki jakie zawalił Broda nie wynikały z niesamowitego wyszkolenia rywali. Gdyby tak było, nie byłyby jego błędem. Po prostu Broda jest słaby i lezie gdzie nie trzeba, co lepsi (albo mający farta) piłkarze wykorzystują. Druga bramka dla Cercle to był kryminał, czwarta też idzie na jego konto...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując