Karherop napisał(a):

|
Priorytetem organizatora rozgrywek jest uzgodnić taki termin aby wraz z nadawca najwięcej zarobić na transmisji. Zaplanują kiedy tvp sobie tego zażyczy
|
Nie chciało mi się grzebać jakoś szczególnie daleko ale praktycznie zawsze albo zawsze mecze odwoływane z uwagi na występy w pucharach były rozgrywane w tej samej rundzie.Mecze rozgrywane wiosną to były mecze z końcówki jesieni przekładane z uwagi na zły stan boiska,zazwyczaj koło 15 kolejki gdzie nie było możliwości już nigdzie tego wcisnąć.Obstawiam,że po pierwszej przerwie reprezentacyjnej zaczniemy grać zaległe mecze