Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.08.2024, 07:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Priorytetem organizatora rozgrywek jest uzgodnić taki termin aby wraz z nadawca najwięcej zarobić na transmisji. Zaplanują kiedy tvp sobie tego zażyczy
Nie chciało mi się grzebać jakoś szczególnie daleko ale praktycznie zawsze albo zawsze mecze odwoływane z uwagi na występy w pucharach były rozgrywane w tej samej rundzie.Mecze rozgrywane wiosną to były mecze z końcówki jesieni przekładane z uwagi na zły stan boiska,zazwyczaj koło 15 kolejki gdzie nie było możliwości już nigdzie tego wcisnąć.Obstawiam,że po pierwszej przerwie reprezentacyjnej zaczniemy grać zaległe mecze
Odpowiedz cytując