|
Ale różnica jest taka, że Markusik zawsze był wyznawcą teorii: ,,po co Lewandowski, skoro jest Arruabarrena".
On Ratona wyżej stawia od Szczęsnego, Bułki, Fabiańskiego, Skorupskiego, a Benito od Lewandowskiego.
Tylko to nie szrot polski doprowadził Wisłę do spadku i trzeciego sezonu z rzędu w pierwszej lidze.
Polscy gracze według założeń mieli być tylko dodatkiem.
Tak samo jak nie szrot polski zniszczył Wisłę w Nikozji - tylko Jaliens&Lamey i spółka.
Wisła po tamtym meczu już nie wróciła do okresu świetności.
|