Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 23.08.2024, 23:36
Ale różnica jest taka, że Markusik zawsze był wyznawcą teorii: ,,po co Lewandowski, skoro jest Arruabarrena".

On Ratona wyżej stawia od Szczęsnego, Bułki, Fabiańskiego, Skorupskiego, a Benito od Lewandowskiego.

Tylko to nie szrot polski doprowadził Wisłę do spadku i trzeciego sezonu z rzędu w pierwszej lidze.

Polscy gracze według założeń mieli być tylko dodatkiem.

Tak samo jak nie szrot polski zniszczył Wisłę w Nikozji - tylko Jaliens&Lamey i spółka.

Wisła po tamtym meczu już nie wróciła do okresu świetności.
Odpowiedz cytując