|
KOALIK, Wisła jest Polska, krakowska. I wyobraź sobie że gra w niej zarówno tyle samo szrotu polskiego jak i zagranicznego. Może w końcu przestańcie się spuszczać na tym jakiej naraodowości jest piłarz a zacznijmy analizaować czy ma skille i potencjał czy nie?
Nie wiem czy zawsze tak było, ale wydaje mi się, że forum zeszło tak samo na psy jak nasz klub.
|