Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 23.08.2024, 23:16
I dlatego Jarek pod presją wywalił twoich ulubieńców pokroju Ratona, Eneko, Omraniego, a liczebność hiszpańskiego szrotu znacznie się zmniejszyła, bo z dziewięciu (licząc Kikusia i Albercika) zostało dwóch: Alfaro i Baena.

Klasy Rodado nikt nie kwestionował, z tym, że w zeszłym sezonie jego gole nie mogły się pokryć z wyczynami Ratona, Eneko i reszty.

Powtarzam po raz kolejny, Puchar Polski zdobyty dzięki dużemu szczęściu, nie może przysłonić faktu największej kompromitacji Wisły i to hiszpańskiej Wisły w postaci sezonu ligowego.

To była rzecz niewyobrażalna i trudno będzie ją poprawić.

Dzisiaj Rodado ma łatwiej, bo jego gra nie jest porównywana do Ratona i spółki.

W zeszłym sezonie musiała być.

Skoro na jedenastu Hiszpanów, tylko dwóch sprawdziło się.

Gdyby były odwrotne proporcje, to nikt by tego nie kwestionował, a że Rodado i zazwyczaj Carbo byli jedynymi pozytywnymi elementami hiszpańskiej Wisły, to krytyka musiała być spora i dlatego Jarek pod presją dokonał czystki hiszpańskiej.

Chociaż prokuratura być może powinna zainteresować się sprawą Ratona.

Najpierw przedłużony kontrakt, a potem szybkie rozstanie.

Śmierdzi to na kilometr.

Tak samo jak Omrani i ta propaganda sukcesu, która się odbywała przed jego przyjściem.

Pochwal się, ile zarobiłeś na nim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.08.2024 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując