Witalis napisał(a):

Że między I-ligową Wisłą a solidną drużyną z belgijskiej ekstraklasy jest taka różnica, że konfrontacja niewiele ci powie na temat poziomu Wisły względem innych drużyn I-ligowych.
Jeśli dalej tego nie rozumiesz, to zostawiam cię z poczuciem własnej racji, szkoda na ciebie czasu.
|
I to są właśnie brednie. Nie ma "poziomu względem", albo jest poziom taki czy inny albo nie ma. To co odwalił Jaroch czy Broda to samo odwali w 1 lidze. Może tylko w wyniku tak się to nie odbije. Patrz krycie Jarocha w Pruszkowie.
Więc tak jak pisałem, teoria całkowicie bzdurna. Oczywiście moim zdaniem

.