Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 23.08.2024, 21:58
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Że między I-ligową Wisłą a solidną drużyną z belgijskiej ekstraklasy jest taka różnica, że konfrontacja niewiele ci powie na temat poziomu Wisły względem innych drużyn I-ligowych.


Jeśli dalej tego nie rozumiesz, to zostawiam cię z poczuciem własnej racji, szkoda na ciebie czasu.
I to są właśnie brednie. Nie ma "poziomu względem", albo jest poziom taki czy inny albo nie ma. To co odwalił Jaroch czy Broda to samo odwali w 1 lidze. Może tylko w wyniku tak się to nie odbije. Patrz krycie Jarocha w Pruszkowie.

Więc tak jak pisałem, teoria całkowicie bzdurna. Oczywiście moim zdaniem .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując