|
Że między I-ligową Wisłą a solidną drużyną z belgijskiej ekstraklasy jest taka różnica, że konfrontacja niewiele ci powie na temat poziomu Wisły względem innych drużyn I-ligowych.
Jeśli dalej tego nie rozumiesz, to zostawiam cię z poczuciem własnej racji, szkoda na ciebie czasu.
|