Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2024, 20:57
Drozd napisał(a):
Ale jak zbudujemy drużynę na starcia z najlepszymi drużynami 1 ligi, to możliwe że to nie będzie odpowiednie na konfrontację z najsłabszymi drużynami 1 ligi. Co wtedy ? Może potrzebujemy 3 drużyny, jedną na pierwszą piątkę, drugą na środek tabeli, a trzecią na ogony?

Ciekawe czy Cerkle dałoby radę w 1 lidze, mimo że nie byli na nią budowani

O czym ty bredzisz?


Rozmowa była o miarodajności przeciwników do oceny poziomu naszych grajków. Jeśli chcesz awansować do ekstraklasy, to porównujesz się do drużyn walczących o awans.
Odpowiedz cytując