krysztal napisał(a):

|
A z jakiej racji?Priorytetem dla organizatora rozgrywek będzie rozegrać je jeszcze w tej rundzie.
|
Priorytetem organizatora rozgrywek jest uzgodnić taki termin aby wraz z nadawca najwięcej zarobić na transmisji. Zaplanują kiedy tvp sobie tego zażyczy