Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 23.08.2024, 20:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
żadne jego typy się nie sprawdziły. (...)

Teraz jak w lidze są wyniki takie jak za Rudego, w LK jak na potencjał wynik zrobilsimy świetny to już nie jest ok. Teraz jest słabo. Wtedy 10 miejsce było fajne.


Nie ma to jak widok miotającego się i gadającego od rzeczy hejterka, który nie potrafi pogodzić się z tym, że jego wielomiesięczne tyrady w postaci gadania, że "Rodado to zwykły ogór", a Hiszpanie beznadziejni i gorsi od takich Biedrzyckich okazują się gównowartym paroksyzmem i bzdurą.

Podobnie jak jego najnowsze słowa, że "Broda radzi sobie normalnie" . Muszę je zapamiętać, zwłaszcza, gdy będą lecieć powtórki jego popisów z meczu z Belgami, szczególnie przy drugim straconym golu.

Ale tak to jest jak daje się hejterom możliwość popisywania się swoim poczuciem rzeczywistości.

Hejterek nie może znieść, że nic mu się nie sprawdziło, a ja miałem rację w wielu sprawach: począwszy od znaczenia dla Wisły Carbo i Rodado, sprawdzania się większości Hiszpanów w polskich warunkach, a na słabości krajowych piłkarzy skończywszy (zwłaszcza w defensywie), którą tak jaskrawo obnażyły puchary.

Nie może znieść, że Wisła w poprzednim sezonie zdobyła Puchar Polski i pokazała, że w lidze wcale nie musiało być tak źle, gdyby połowa połowa zespołu nie olewała sobie tam meczów.

Więc szuka, miota, pluje, nie wie czego się chwycić, to chwyta się nawet dupy Omraniego, snuje wizje, że 10 miejsce w lidze było dla kogoś fajne, kłamie niemal w każdym słowie: że Hiszpanów już nie ma, hiszpański projekt się skończył (mimo iż właśnie ponownie ściągnięto Igbekeme), a Hiszpanie nadal stanowią najważniejszych piłkarzy zespołu, na których stawia i chce wciąż stawiać Moskal. Hejterek wszystko wypiera i tworzy sobie swój własny świat, w totalnym oderwaniu od sensu i rzeczywistości.

Skoro okazał się totalnym przegrywem, rzuca się i próbuję wmawiać sobie i innym jak Koaliczek, że to nieprawda, on miał rację, a mylili się inni, zwłaszcza ci, którzy nie widzą w Rodado zwykłego ogóra, w Brodzie wartościowego bramkarza, a w polskich ligowcach takich jak Biedrzycki czy Mikulec porządnych zawodników wartych wyłożonych na nich dużych pieniędzy

No cóż…
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując