Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 23.08.2024, 20:14
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że on twierdzi, że jest za mało Polaków w Wiśle i poparł również moją tezę odnośnie posiadania zbyt dużo graczy jednej narodowości w drużynie - o którą się spięliśmy na forum jeszcze przed tą wypowiedzią Moskala. Generalnie ja pisałem, że ma to znaczenie, a ty że nie istnieje taka zależność. Moskal twierdzi, że istnieje.
Ten dalej nie dość, że spreparował wywiad Moskala wycinając z niego fragment pokazujący, że uważa on, iż o wszystkim ostatecznie decyduje to jak zawodnicy funkcjonują na boisku i szatni, a nie to, ilu ma taki sam paszport, to jeszcze dalej brnie

I wyjaśnia światłu, co ów naprawdę miał na myśli mówiąc, że "trudno konkretnie stwierdzić" czy duża ilość zarodników z jednego kraju jest niekorzystna, bo właśnie "wszystko zależy od tego jak piłkarze funkcjonują zarówno na boisku jak i w szatni".

To tylko "mowa trawa trenera", który niby wcześniej poparł tezę Simeonika (chyba w snach), że źle posiadać zbyt dużo graczy jednej narodowości w drużynie lub istnieje jakaś zależność obniżająca efektywność drużyny proporcjonalnie do ilości zawodników z jednego kraju w jej kadrze.

I dlatego Pan Kakałko ją wyciął myśląc, że nikt nie zauważy

Kabaret.

Simeonik w ten sposób nie tylko zrobił z Moskala medialną pierdołę posługującego się ze strachu ciągle mową trawą, ale i idiotę. Ostro z nim pojechałeś

Moskal tak uważa, że niekorzystne jest gromadzenie dużej liczby zawodników sprowadzanych z jednego kraju czy o jednym paszporcie, że niedawno klub ściągnął kolejnego długo związanego z Hiszpanią Igbekeme, a parę tygodni wcześniej rozmawiał z Cedrickiem Teguią czy podjął temat Ramireza z ŁKS.

Moskal nie nie podpisał się pod żadnymi Twoimi wizjami, że istnieje tu jakaś zależność, ani nie stwierdził, że przy sprowadzeniu zawodników należy kierować się tym, ilu z nich jest z jednego kraju, a nie tym, jak funkcjonują na boisku i w szatni, bo liczba cokolwiek tu warunkuje - choćbyś nie wiem jak bardzo dalej starał się spreparować jego wywiad.

Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 23.08.2024 o godz. 20:59.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując