Witalis napisał(a):

|
Nie, bo my budujemy drużynę na awans z I ligi, a nie Ligę Mistrzów. Miarodajne są starcia z najlepszymi drużynami I ligi.
|
Ale jak zbudujemy drużynę na starcia z najlepszymi drużynami 1 ligi, to możliwe że to nie będzie odpowiednie na konfrontację z najsłabszymi drużynami 1 ligi. Co wtedy ? Może potrzebujemy 3 drużyny, jedną na pierwszą piątkę, drugą na środek tabeli, a trzecią na ogony?
Ciekawe czy Cerkle dałoby radę w 1 lidze, mimo że nie byli na nią budowani
