Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 23.08.2024, 17:41
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Nie, bo my budujemy drużynę na awans z I ligi, a nie Ligę Mistrzów. Miarodajne są starcia z najlepszymi drużynami I ligi.
Ale jak zbudujemy drużynę na starcia z najlepszymi drużynami 1 ligi, to możliwe że to nie będzie odpowiednie na konfrontację z najsłabszymi drużynami 1 ligi. Co wtedy ? Może potrzebujemy 3 drużyny, jedną na pierwszą piątkę, drugą na środek tabeli, a trzecią na ogony?

Ciekawe czy Cerkle dałoby radę w 1 lidze, mimo że nie byli na nią budowani
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując