wolfy napisał(a):

Tak, jasne, KUPILIŚMY Biedrzyckiego z Termaliki na ławkę. Miał być tylko zmiennikiem Alana, który w poprzednim sezonie co drugi mecz dowalał do pieca.
Robisz idiotę ze mnie, czy z pracowników klubu?
|
Każdy odpowiada sam za swoje czyny.
Piłkarze w ostatnich latach których kupiliśmy na ławkę:
Biegańskiego, Wachowiaka czy Dziedzica. Który z nich miał być od strzała podstawowym zawodnikiem?