Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29232
Stary 23.08.2024, 17:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, jasne, KUPILIŚMY Biedrzyckiego z Termaliki na ławkę. Miał być tylko zmiennikiem Alana, który w poprzednim sezonie co drugi mecz dowalał do pieca.

Robisz idiotę ze mnie, czy z pracowników klubu?
Każdy odpowiada sam za swoje czyny.

Piłkarze w ostatnich latach których kupiliśmy na ławkę:
Biegańskiego, Wachowiaka czy Dziedzica. Który z nich miał być od strzała podstawowym zawodnikiem?
Odpowiedz cytując