Karherop napisał(a):

|
To się pewnie skończy (wynikową i stylową) katastrofa, ale za tydzień jakoś sobie nie wyobrażam żeby znowu orać przez 90 minut na boisku miał Rodado i Carbo. Mam nadzieję że ten pierwszy zagra max 30 minut, a drugi max 60. Optymalnie by było dać im całkowicie odpocząć ale zapewne Moskal w to nie pójdzie. .
|
Jak tu tu oszczędzić najlepszych grajków i przegrać tak.. nie więcej niż trzema. Oby Brugge miało litość
