Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95728
Stary 23.08.2024, 17:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony skoro takie Cercle to tylko filialna drużyna Monaco, to czy u nas cos takiego nie mogłoby zaistnieć?
W sensie, że jakaś silna europejska ekipa wrzuca nam co sezon kilku grajków na wypożyczenie celem ogrania?
Teoretycznie tak, ale czy jak Ty byś był np. dyrektorem sportowym takiego bogatego klubu to wysłałbyś rokującego grajka do Wisły?
Dziwny prezes, na ogół dziwni tzw. trenerzy, taktyka - hmm no i na deser - kiepski sztab medyczny.
Dobry przepis na story- oddałem grajka z którego może mogło coś być i dostałem z powrotem analfabetę i kalekę.
Odpowiedz cytując