FraMat napisał(a):

Z drugiej strony skoro takie Cercle to tylko filialna drużyna Monaco, to czy u nas cos takiego nie mogłoby zaistnieć?
W sensie, że jakaś silna europejska ekipa wrzuca nam co sezon kilku grajków na wypożyczenie celem ogrania?
|
Teoretycznie tak, ale czy jak Ty byś był np. dyrektorem sportowym takiego bogatego klubu to wysłałbyś rokującego grajka do Wisły?
Dziwny prezes, na ogół dziwni tzw. trenerzy, taktyka - hmm no i na deser - kiepski sztab medyczny.
Dobry przepis na story- oddałem grajka z którego może mogło coś być i dostałem z powrotem analfabetę i kalekę.