El'kabat napisał(a):

|
W sumie to można już zamknąć ten temat w ....u na kilka lat.
|
W sumie to poczekamy jeszcze do rewanżu?
Nie, żeby coś się zmieniło, ale miło jest wyjść poza I ligowa młóckę.
Tak swoją drogą - zastanawiam się czy jakaś drużyna z Ekstraklasy miałaby szansę wczoraj postawić się CB?
No, może Puszcza
