Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 23.08.2024, 13:54
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
W sumie to można już zamknąć ten temat w ....u na kilka lat.
Przychylam się. Obawiam się jednocześnie, że już nigdy go nie otworzymy ponownie. Jeśli jednak to wcześniej o europejskich pucharach podyskutujemy na forum Wieczystej niż ponownie tutaj.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując