El'kabat napisał(a):

|
W sumie to można już zamknąć ten temat w ....u na kilka lat.
|
Przychylam się. Obawiam się jednocześnie, że już nigdy go nie otworzymy ponownie. Jeśli jednak to wcześniej o europejskich pucharach podyskutujemy na forum Wieczystej niż ponownie tutaj.