Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1297
Stary 23.08.2024, 12:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Pomyliles fora, serio.
Załóżmy ze wyjebalibysmy sie na Lappi czy to byloby rownoznaczne z awansem? No nie.
Stad wszystko co piszesz mozna potraktowac o kant dupy.

Druzyna jest ciagle w budowie, w polowie Wrzesnia bedzie wiadomo co soba reprezentujemy.

Narazie mozna strzelac ze bedzieny duzo tracic i duzo strzelac.

James I. bedzie kluczowy, z Carbo zamkną środek i mysle ze tez troche lepiej bedziemy bronic tzn mniej bramek w plecy..

Moim zdaniem dogramy tym skladem do zimy chyba ze trafi sie jakas mega okazja.

Gogol i Alfato to nie sa pilkarze slabsi od Sukiennickiego, Starzynski bedzie młodzieżowcem wiec o 2 miejsca z przodu walczą Sukiennicki, Gogoł, Alfaro, Kiss, Duarte oczywiscie kontuzje kartki etc ale moim zdaniem z przodu bedziemy wygladac dobrze do bardzo dobrze.

I tu przechodziny do trenera, uwazam ze on ciagle jest niewolnikiem jednego ustawienia i nie potrafi w obrone. Bedziemy grali 4 2 3 1 do konca jego pobytu w Wisle. Z jakim efektem? Mam nadzieje ze z jak najlepszym.
Zaryglujmy środek i zmuśmy inne drużyny żeby atakowały skrzydłami to przy naszych skrzydłowych i bocznych obrońcach musi przynieść wymierne korzyści.
Odpowiedz cytując