Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29221
Stary 23.08.2024, 12:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest sarkazm.
Frustrację widać w Tobie, od czasu do czasu eksploduje rynsztokiem jak w kierunku leszka.

Mnie bawi robienie gwiazd z młodych kołków po kwadransie gry w przewadze, bo ludzie się niczego nie uczą. Ale przede wszystkim - jak szybko brednie o za małej ilości Polaków się skończyły - wystarczyło kilka spotkań bez czarnego Szweda (ha tfu!) i z Polskim Młodym Bramkarzem (tm) któremu każdy wrzuca piłkę za kołnierz.
Mnie bawiło robienie z Bregu zbawcy po tym jak raz kopnął prosto piłkę i ta spadła na głowę Urygi.Ale wiadomo,każdy ma swoje poczucie humoru.
Odpowiedz cytując