Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95708
Stary 23.08.2024, 11:25
Nie oglądam I ligi poza Wisłą, ale czy ten Mikulec to nie był najlepszy zawodnik Resovii i do tego uniwersalny, mogący łatać dziury dosłownie wszędzie?


Oczywiście najlepiej byłoby wykupić najlepszych zawodników drużyn, które awansowały, ale nie mamy kasy. Zresztą nawet w czasach Cupiałowych sięgaliśmy po dobrych zawodników ze słabszych drużyn - vide Szymkowiak z Widzewem.


Więc to, że Mikulec jest z Resovii nie świadczy jeszcze, że nie nadaje się do I-ligowej Wisły. Przesądzić o tym może jego brak umiejętności czy motywacji, ale niech wypowie się ktoś, kto I ligę ogląda poza meczami Wisły.
Odpowiedz cytując