Karherop napisał(a):

Jeśli ma być zespol równie przeciętny (odrzucajac przypadki Silvy, Villara czy Kliementa) to:
Abramowicz, Janicki, Klemenz, Chuca, Szota, Bartosz czy Hugi. Więcej trzeba pogrzebać bardziej w pamięci czego mi się nie chce
|
A nie masz wrażenia, że po prostu trafili do klubów, w których nie ma takich dysproporcji pomiędzy celami a realnymi możliwościami? Takiej presji? Tylu zmian trenerów i rewolucji kadrowych?