wolfy napisał(a):

To co piszesz to klasyczne wyparcie. Nagle Biedrzycki będzie szybszy i bardziej zwrotny, a Mikulec nauczy się bronić?
Moskal gra to samo co grał Rude w obronie - liczenie że pressing i wysoko ustawiona obrona załatwią sprawę.
|
A nagle I liga bedzie liga belgijską... pomysl zanim napiszesz coś równie "madrego".
Bo zdaje sie awans robi sie w meczach z Głogowem czy Opolem.. a nie Brugia. A te zespoły.... hmmmm to jak maja sie do takich Rapidów?
btw
Tak, nasza obrona jest przecietna... ale na I lige wystarczy. Zresztą czas to zweryfikuje więc co chcesz mi teraz powiedzieć? Ze masz rację? Juz wiesz co będzie w maju 2025? Zlituj sie chłopie...