El'kabat napisał(a):

Z obroną będzie ogromny problem już widać. Mikulec zgromadzi całą kolekcję memów i może być z niego kolejny Branco. A cała reszta jest tak samo na mizernym poziomie.
|
Nic nie widać. Mikulec nie został tu sprowadzony żeby wykazywać się na tle Rapidu czy Cercle, a przeciwników z 1 ligi.