Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2024, 10:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty nie rozumiesz że problemem jest właśnie to że mamy słabą obronę na pierwszą ligę?! Mimo kupieniu dwóch obrońców za kasę jest gorzej niż rok temu, nie daje Ci to do myślenia?!
Nie zauważyłem, żeby było gorzej. Po 4 meczach mieliśmy 5 punktów jak teraz i tyleż samo straconych bramek. Przy czym w tym roku zaliczyliśmy 7 meczów więcej, co musi mieć znaczenie przy tylu kontuzjach. Bo chyba nie oceniasz na podstawie meczów z Austriakami czy Belgami, którzy są z innej półki niż my?
Odpowiedz cytując