|
Co do Rodado to kwestia tylko kwoty. Tak jak ktoś napisał - myślę, że powyżej 1,5 -2 mln euro i gościa nie ma.
Z obroną będzie ogromny problem już widać. Mikulec zgromadzi całą kolekcję memów i może być z niego kolejny Branco. A cała reszta jest tak samo na mizernym poziomie.
Druga sprawa to finanse. Trochę kupiliśmy i podpisaliśmy w tym sezonie i nie sądzę, żebyśmy mieli dalej worek złota na transfery.
|