Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2024, 10:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
We will see

I co z tego? Zespoł w przebudowie, do tego "pocałunek smierci" w postaci pucharów. I zamiast zacząć rozgrywki jak Nieciecza czy Stal Rzeszów my mamy juz 7 meczy więcej granych zawsze na 100%. To wpływu na grę i wyniki w I lidze nie ma?

To ci umkneło?

Zobaczymy w czerwcu. Teraz to takie płacze ludzi którzy patrzą "tu i teraz" i nie biorą pod uwagę czasu i mozliwych zmian.
Zyja i oceniają chwilą... ale ich nie nazywam analitykami a osobami które reaktywnie reaguja na bodźce.
To co piszesz to klasyczne wyparcie. Nagle Biedrzycki będzie szybszy i bardziej zwrotny, a Mikulec nauczy się bronić?
Moskal gra to samo co grał Rude w obronie - liczenie że pressing i wysoko ustawiona obrona załatwią sprawę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując