doktor granat napisał(a):

Oczywiście, za 10 dni wracamy do ligi i zobaczymy co się będzie działo.
Na razie 4 mecze za nami i oczywiście już paru jasnowidzów, którzy wiedzą, że w maju na pewno będziemy w d.
|
To bardzo możliwy wariant, ale nie jedyny. Tylko, że efekty zależą od tego co będą prezentować nowi piłkarze, możliwych kontuzji kluczowych zawodników (a właściwie ich braku), jakości możliwej korekty zimą, tego, co uda się poprawić Moskalowi, kiedy już będzie mógł popracować z drużyną. Czyli samych niewiadomych.