Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1287
Stary 23.08.2024, 09:33
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Tydzień temu wszyscy otwierali szampany, dziś spadamy z I ligi.
Tak to było zawsze, a jak się rozgrywa 11 spotkań w 6 tygodni to nie może być inaczej. Wieczna sinusoida.

To co powinno nas cieszyć to zespół został dobrze przygotowany do sezonu. Widać to po tych paru piłkarzach którzy fruwają po boisku. Widac to było też w dogrywce ze Spartakiem. Piłkarze poczuli chemię na boisku i w jakimś stopniu te puchary temu pomogły.

Problemem jest czestotliwosc spotkań, kontuzje i jakość piłkarska obrońców którzy nie dowożą bo prezentują co najwyżej średni 1 ligowy poziom.
Odpowiedz cytując