|
Kończy się tegoroczna przygoda i obyśmy na następne pucharowe wieczory nie czekali kolejne 12 lat...
Podobało mi się, że w każdym meczu staraliśmy się grać w piłkę.
Wczorajszy wynik wydaje mi się trochę za wysoki.
My mieliśmy swoje sytuacje, a Cercle ze dwa takie farfocle strzeliło (ten wolny to nie wiem za co był i jeszcze po rykoszecie wpadło)
Takie 2:4 myślę by było bardziej sprawiedliwe.
|