Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1286
Stary 23.08.2024, 09:31
Kończy się tegoroczna przygoda i obyśmy na następne pucharowe wieczory nie czekali kolejne 12 lat...
Podobało mi się, że w każdym meczu staraliśmy się grać w piłkę.
Wczorajszy wynik wydaje mi się trochę za wysoki.
My mieliśmy swoje sytuacje, a Cercle ze dwa takie farfocle strzeliło (ten wolny to nie wiem za co był i jeszcze po rykoszecie wpadło)
Takie 2:4 myślę by było bardziej sprawiedliwe.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując