Kurz napisał(a):

|
To prawda, ale to należało zakładać. Sytuacje pogarszają jeszcze puchary i plaga kontuzji. Mimo wszystko jest szansa na baraże. Tylko, że niestety musi zostać spełnionych kilka warunków spod znaku "jeżeli". Tak wiec "jeżeli" James będzie grał na podobnym poziomie, co poprzednio, jeżeli Kiss znacząco się poprawi, jeżeli Duarte okaże się wartościowym transferem, jeżeli powróci Alfaro i będzie grał nie gorzej niż w swoich najlepszych momentach w Wiśle.
|
jeżeli pojawi się tu jakikolwiek obrońca szybszy od triumwiratu Uryga, Biedrzycki, Mikulec