Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 23.08.2024, 09:11
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Co z tego, że ściągniemy za wielkie pieniądze fachowców jak oni błyskawicznie przesiąkną atmosferą rodzinnego klubu. Wystarczy popatrzyć na przykład wielu piłkarzy. Przychodzą trzy dobre mecze, zjazd, odchodzą przyzwoita grai gdzie indziej.
To według mnie zła diagnoza. Równie dobrze mogą grać lepiej w innych miejscach dlatego, że trafiają do lepiej poukładanych drużyn, które nie robią rewolucji kadrowych co pół roku. Mogą mieć obok siebie lepszych piłkarzy niż w Wiśle. Mogą grać w klubach, gdzie jest mniejsza presja albo po prostu klubach, które nie są czerwoną latarnią ligii i mają przyjemność częściej grać w piłkę, a nie bić głową w mur. Możliwości jest wiele.

Przy okazji warto zauważyć, że ani Carbo, ani Rodado pobyt w Wiśle nie zaszkodził, więc może te zjazdy nie są zjazdami, tylko problemem jest jakość zawodników, którzy nie są w stanie grać na wysokim poziomie przez dłuższy czas i tylko od czasu do czasu mają przebłyski?
Odpowiedz cytując