TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
No tak średnio bym powiedział. Popatrz na tabelę i zobacz jak gra czołówka. Nieciecza, Rzeszów. Tu nie ma szans na baraże.
|
A Nieciecza czy rzeszów mają 7 meczów więcej jak Wisła na tym etapie?
Zespół w przebudowie, do tego mecze grane na maxa... ludzie ochłoncie.
Jakby taka Nieciecza Brosza grała w pucharach i miała 7 meczy wiecej juz teraz to ile by miała punków? 16 czy 6....
Sezon jest długi... odpadamy z pucharów i jest tylko liga... porozmawiamy juz pod koniec rundy... jak ten rzeszów fika