wolfy napisał(a):

Tracimy średnio 1.25 bramki na mecz, ale tylko dlatego że graliśmy z Polonią, która jedyny punkt ugrała na nas. Bez niej to już 1,67.
Z taką grą obronną szanse na awans są znikome.
|
To prawda, ale to należało zakładać. Sytuacje pogarszają jeszcze puchary i plaga kontuzji. Mimo wszystko jest szansa na baraże. Tylko, że niestety musi zostać spełnionych kilka warunków spod znaku "jeżeli". Tak wiec "jeżeli" James będzie grał na podobnym poziomie, co poprzednio, jeżeli Kiss znacząco się poprawi, jeżeli Duarte okaże się wartościowym transferem, jeżeli powróci Alfaro i będzie grał nie gorzej niż w swoich najlepszych momentach w Wiśle.