wolfy napisał(a):

Nasza obrona przypomina "Polowanie na Czerwony Październik". Oni nie kryją na radar tylko na sonar, co chwilę im ktoś ginie albo pojawiają się złe odczyty i kryją powietrze.
Ale niestety potrzebujemy wincyj Polaków, bo się parytet zepsuł.
|
Kto konkretnie tak powiedział?