KOALIK napisał(a):

Potencjał Wisły za panowania Zaskrońca został zweryfikowany w rozgrywkach ligowych w zeszłym sezonie.
Dwudzieste ósme miejsce w Polsce.
|
Przy czym jest to mniej oczywiste, niż zazwyczaj w takich przypadkach, bo drużyny z 28 miejsca są zwykle gówniane we wszystkim. A Wisła była na 2 miejscu pod względem strzelonych bramek i jednocześnie straciła więcej goli niż każda z drużyn z miejsc 1-9. To dla wielu trudne do zracjonalizowania, stąd pewnie tyle najróżniejszych teorii.