Patryko napisał(a):

Sam jestem ciekaw kwoty odstępnego za Biedrzyckiego, aczkolwiek tutaj chyba zamysł był taki, że bierzemy na pokład ogranego w I lidze stopera, który prezentował się co najmniej solidnie w TBB, więc w teorii transfer się bronił. Niestety nikt nie wpadł na pomysł, żeby mu zrobić testy IQ.
Nie sądzę, żeby kwota za Wiktora była wyższa niż 500k PLN, co oczywiście w realiach normalnej piłki nożnej jest kwotą śmieszną, ale akurat w tym przypadku byłaby kwotą o 500k za wysoką.
|
No właśnie nawet w tej teorii to tak średnio, bo Brukbet zajął 14 miejsce, przedostatnie nie powodujące spadku, a jego defensywa straciła bawet więcej bramek niż nasza, co było akurat dosyć trudne.
