Ogryzek napisał(a):

Jest realny i zobaczymy za 10 miesięcy. Obstawiam 80% na awans.
I liga to nie liga belgijska...
|
Tracimy średnio 1.25 bramki na mecz, ale tylko dlatego że graliśmy z Polonią, która jedyny punkt ugrała na nas. Bez niej to już 1,67.
Z taką grą obronną szanse na awans są znikome.