FraMat napisał(a):

|
aż tak jesteś sfrustrowany?
|
Na pewno nie Cercle. Bardziej tym że to samo Sukiennicki odwala w pierwszej lidze.
Ale co, były zapytania? Wczoraj Sukiennicki błysnął kilkoma podaniami, zwłaszcza przy czwartym golu.
Młodszy i lepszy Carbo, powinny już się ustawiać kolejki.