Ogryzek napisał(a):

Zawsze prosze przypominac ile razy juz ten trener wyleciał z klolejnych klubów po opuszczeniu Wisły (w jakich okolicznościach). Inaczej takie gadanie zamienia sie w tworzenie mitów i legend. Ten człowiek (pomijając nasz kulawy Zarząd) sam nie był zdolny do stabilnego funkcjonowania i pracy w długim okresie.
Żeby była jasnośc tez uważam że jak się nie ma jakości i jest ZBYT duża róznica potencjałów to otwarta gra kończy sie batami. Tak było z Rapidem i tak było z Cercle.
btw
Porazka boli, ale teraz trzeba szybko odfajkowac rewanż i wreszcie powalczyc w I lidze. Ekstraklasa - to jest realny cel na ten skład.
|
Z taką obroną awans jest mało realny.