Wyświetl pojedynczy post
Kowalik1906
Junior Member
 
Od: 07.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 23.08.2024, 08:16
Niestety nasza przygoda w Europie dobiega końca. Może na większym luzie wyjdą w rewanżu to nie bedzie takiego wysokiego lania. Nie powiem bo bawią mnie wypowiedzi o tym, że byliśmy wczoraj lepsi.. Jak na dłoni było widać różnicę poziomów, zarówno szybkości jak i jakości na boisku. Cóż z naszej kadry to jedynie Angel i Marc dorównują temu poziomowi. Reszta zawodników raczej może traktować to jako przygodę. Szkoda, że rzeczywiście popełniamy tak dużo błędów, a niestety na tym poziomie takowych się nie wybacza i kończy się to bramkami. Oglądając skrót Jagi z Ajaxem widać w jakim miejscu są nasze krajowe drużyny. Miejmy nadzieję że chłopaki utrzymają morale, a tą sportową złość wyładują na kolejnych ligowych rywalach. Mimo wszystko lepiej mi się ogląda tą drużynę, w porównaniu do Wisły pod wodzą Rudego.
Odpowiedz cytując