wolfy napisał(a):

To warto dodać ile, 50k PLN, czyli mniej niż wynosi kara od uefy za brak udroznien miejsc ewakuacyjnych. Więcej nawet płacimy za prowizje dla menago po podpisaniu wolnych zawodników.
Problem z Mikulcem tylko mam taki że jest podstawowym obrońca. Jakby miał lepszego piłkarza na tej pozycji to nie musiałby tak często nas czarować swoją grą.
I co do obrony, to zostało nam 13 dni na jakiekolwiek ruchy. Czekamy...