Revolver napisał(a):

Swoją drogą, orientuje się ktoś, ile mógł naprawdę kosztować Bieda-rzycki? TM wycenia go na 300k Euro, kontrakt ze Słoniami miał ważny jeszcze przez rok.
Mniej niż 600--800k PLN na bank nie.
|
Najwyżej 200 moim zdaniem, ale jak dotąd wydaje się, że i tak za wiele.
Może jakiś insider z forum zna faktyczną kwotę.