wolfy napisał(a):

Chłopie - wrzucili nam dzisiaj sześć bramek bez większego wysiłku. Pisanie że byliśmy lepszą drużyną to absurd.
Przypominam że gra obronna świadczy o tym jaką się jest drużyną, bo jest zespołowa. Grę do przodu ratują Carbo i Rodado, przede wszystkim Rodado, ale bronić nie umiemy ani trochę.
Cercle nas ośmieszyło dzisiaj i w obronie, i w ataku.
|
Nie oni nam wrzucili tylko sami sobie wrzuciliśmy.
1. Jaroch przygląda się jak chłop przyjmuje sobie piłkę ustawia i strzela z narożnika pola karnego, Broda paraduje ale nawet nie próbuje bronić.
2. Chłop strzela do pustej bramki , bo Broda antycypował wrzutkę.
3. Róg, chłop bez krycia strzela Brodzie w ręce, ten próbując wybić wystawia na dobitkę z metra.
4. Jakiś bilard w obronie 3 naszych jeden przeciwnik w efekcie strzela bez problemu z 7 metrów.
5. mamy kontrę 4/4 Sukiennicki zamiast podać traci piłkę idzie kontra gdzie pokazują nam jak się takie rozgrywa.
6. Wolny z dość daleka, po osłabiającym strzał rykoszecie piłka wpada w środek bramki bez większej zmiany kierunku. Broda paraduje ale nawet nie próbuje bronić.
Poza tym co wpadło może ze dwa groźne strzały obronił Broda. Gdybyśmy sami nie strzelali sobie bramek to może w ataku szło by lepiej, bo kilka niezłych okazji spieprzyliśmy. Ale nie wiadomo czy te okazje nie wynikały z luźnej gry przeciwnika z racji na wynik.