Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 23:00
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie sześć bramek to efekt katastrofalnych błędów bramkarza i obrońców. Prezenty rodem z orlika.
Z inną obroną byśmy nie wygrali ale uniknęli kompromitacji.
Ci sami zawodnicy będą robić te prezenty Kotwicy. Co za różnica. I to jest najgorszy wniosek z tego meczu.
Dwie bramki były Brody, a on - miejmy nadzieję - już nie zagra. Ale cała formacja obronna była równie świadoma wydarzeń na boisku i ze Zniczem, i z Ruchem, i z Arką. Z różnym skutkiem, ale minimum ze dwie setki na mecz rywalowi wypracowali.

Jaroch w takiej formie to niech sobie nawet jaj nie robi i nie wychodzi na boisko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.08.2024 o godz. 23:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując