krysztal napisał(a):

Ale ja w ogóle nie sugeruję się tym jaka to liga i kto tam jest mocny tylko tym co widziałem na boisku.A jeszcze raz powtórzę przy 0:2 stanęliśmy zesrani a to była 11 minuta i dwa kardynalne indywidualne błędy.Jestem przekonany że z takim podejściem to i Stal Stalowa Wola nas pojedzie.
Oczywiście to moje subiektywne odczucie więc możecie dać teraz upust własnej frustracji bo po tonie wypowiedzi widzę że na niespodziankę liczyliście chyba bardziej niż ja.
|
Czyli Ty dzisiaj na boisku widziałeś słabą drużynę z rodzaju Puszczy, tylko złożoną z Murzynów? Która wrzuciła nam szóstkę non stop grając piłką, strzelając większość goli po szybkiej wymianie krótkich podań, z akcji - co jak wiadomo jest znakiem firmowym zespołu z Niepołomic...
Moim zdaniem przed dalszym ciągnięciem tematu potrzebne są testy antydopingowe u kolegi kryształa.