Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 22.08.2024, 22:34
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale ja w ogóle nie sugeruję się tym jaka to liga i kto tam jest mocny tylko tym co widziałem na boisku.A jeszcze raz powtórzę przy 0:2 stanęliśmy zesrani a to była 11 minuta i dwa kardynalne indywidualne błędy.Jestem przekonany że z takim podejściem to i Stal Stalowa Wola nas pojedzie.
Oczywiście to moje subiektywne odczucie więc możecie dać teraz upust własnej frustracji bo po tonie wypowiedzi widzę że na niespodziankę liczyliście chyba bardziej niż ja.
Czyli Ty dzisiaj na boisku widziałeś słabą drużynę z rodzaju Puszczy, tylko złożoną z Murzynów? Która wrzuciła nam szóstkę non stop grając piłką, strzelając większość goli po szybkiej wymianie krótkich podań, z akcji - co jak wiadomo jest znakiem firmowym zespołu z Niepołomic...

Moim zdaniem przed dalszym ciągnięciem tematu potrzebne są testy antydopingowe u kolegi kryształa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując