Kurz napisał(a):

|
Myli ci się twoja imaginacja z rzeczywistością. To 5 drużyna Jupiter League w poprzednim sezonie, jak by nie było 8 ligi w Europie. Oczywiście w Belgii jest kilka mocniejszych drużyn, ale zarówno ich miejsce, jak i nasze odzwierciedlają doskonale różnice pomiędzy oboma zespołami.
|
Ale ja w ogóle nie sugeruję się tym jaka to liga i kto tam jest mocny tylko tym co widziałem na boisku.A jeszcze raz powtórzę przy 0:2 stanęliśmy zesrani a to była 11 minuta i dwa kardynalne indywidualne błędy.Jestem przekonany że z takim podejściem to i Stal Stalowa Wola nas pojedzie.
Oczywiście to moje subiektywne odczucie więc możecie dać teraz upust własnej frustracji bo po tonie wypowiedzi widzę że na niespodziankę liczyliście chyba bardziej niż ja.