Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 22.08.2024, 22:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, dobra, zakładając ten temat sądziłem, że odpadniemy po dwóch dwumeczach.
Odpadliśmy w czwartym.
Pieniędzy trochę skapło, pora na normalne budowanie zespołu na ewentualny awans do ekstraklasy.
Dzięki za ambicję.
Zabrakło jakości, przede wszystkim w defensywie.

Mam nadzieję, że właściciel w końcu zajarzy, co trzeba budować, kogo się pozbywać.
Nieważne czy ewentualnie nowe nabytki to będą Polacy, Hiszpanie, Murzyni czy Eskimosi.
Muszą poziomem znacznie przebić czwórkę z tyłu.
Znacznie.
Problem w tym, że co kolejne okno transferowe Królewski serwuje nam gorszy szrot od poprzedniego bez wyjątku. Przy naszej skuteczności na tym polu minie chyba z 10 lat jak zbudujemy obronę z miarę ogarniętych obrońców.
Odpowiedz cytując