Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 22:10
No, dobra, zakładając ten temat sądziłem, że odpadniemy po dwóch dwumeczach.
Odpadliśmy w czwartym.
Pieniędzy trochę skapło, pora na normalne budowanie zespołu na ewentualny awans do ekstraklasy.
Dzięki za ambicję.
Zabrakło jakości, przede wszystkim w defensywie.

Mam nadzieję, że właściciel w końcu zajarzy, co trzeba budować, kogo się pozbywać.
Nieważne czy ewentualnie nowe nabytki to będą Polacy, Hiszpanie, Murzyni czy Eskimosi.
Muszą poziomem znacznie przebić czwórkę z tyłu.
Znacznie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując