Delgado napisał(a):

No sorry, ale zachowanie Brody przy bramce na 0-2 to jest kompromitacja nawet w okręgówce.
Jeśli na treningach jest świetny, to znaczy, że głowa mu nie dojeżdża i tak czy siak, nie nadaje się do profesjonalnej piłki.
|
Prawdopodobnie na treningach nie musi się dobrze ustawiać i szybko reagować. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
Głowa nie ma tu nic do rzeczy.
Problemy z głową to ma raczej Biedrzycki, sędzia z Malty dał nam dwie żółte za dyskusje, a ten trzy razy podchodził po ewidentnym faulu pyskować...