Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 22.08.2024, 22:10
Delgado napisał(a):Wyświetl post
No sorry, ale zachowanie Brody przy bramce na 0-2 to jest kompromitacja nawet w okręgówce.
Jeśli na treningach jest świetny, to znaczy, że głowa mu nie dojeżdża i tak czy siak, nie nadaje się do profesjonalnej piłki.
Prawdopodobnie na treningach nie musi się dobrze ustawiać i szybko reagować. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć.
Głowa nie ma tu nic do rzeczy.

Problemy z głową to ma raczej Biedrzycki, sędzia z Malty dał nam dwie żółte za dyskusje, a ten trzy razy podchodził po ewidentnym faulu pyskować...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.08.2024 o godz. 22:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując