Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 22:03
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To tylko pokazuje jak odjechałeś ty i inni, którzy na coś liczyli. Intensywność i koncentracja jak w meczu ze Spartakiem nic by nie dały, bo to zupełnie inny poziom trudności. Myślę, że obecnie nie ma w Polsce drużyny, która byłaby w stanie wyeliminować Cercle. Raków, Legia czy Lech w swoich najlepszych momentach z ostatnich 5-6 lat być może tak, ale nie obecne drużyny, przechodzące większe lub mniejsze kryzysy.
Bzdura.To taka belgijska Puszcza Niepołomice.Fizycznie nas stłamsili a jak się rozdaje takie prezenty jak Jaroch czy Broda to trudno o dobry wynik.Rapid był zdecydowanie lepszy piłkarsko od Belgów.
Odpowiedz cytując